Alborz

از کدوم درگاه پرداخت استفاده کنم ؟

آغاز شده توسط Alborz ,

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

میخوام برای راه اندازی فروشگاه و وبسایت اقدام کنم ، برای درگاه بانکی و پرداخت آنلاین بهترین انتخاب چی میتونه باشه ؟

یک مدت جستجو کردم سایتهای زیادی تو این زمینه بودند اما نمیدونم کدوم یکی رو انتخاب کنم که هم از هر نظر عالی باشه و هم اینکه قابل اعتماد باشه؟

نظرتون در مورد زرین پال چیه ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من رو حساب تجربه ای که قبلا از پی لاین داشتم و بسیار راضی بودم سایت Pay.ir رو پیشنهاد میکنم. یکی دیگه هم بود الان یادم نمیاد. بعدا میگم.

زرین پال رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم. حداقل واسه من تجربه خیلی بدی بود ... پشتیبانی بسیار خشک و خشن و کلا اینقدر برخورد شون بد بود زده شدم ازش. انگار مشکلی پیش اومده با طلب کاری سر من خالی کردن ...

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام، انتخاب درگاه پرداخت مناسب خیلی مهم هست. کارمزدی که دریافت می کنند، نحوه واریز مبالغ به حسابی بانک خودتون، سقف کارمزد، امکانات، پشتیبانی و سایر مواردی که مربوط به این مورد هست رو بررسی کنید و سپس گزینه مناسب رو انتخاب کنید.

زرین پال اولین درگاه پرداختی هست که چند سال پیش ازش استفاده کردم اما هرگز نتونست رضایت من رو جلب کنه. تو این مدت پی لاین خوب بود که اون هم جمع کرد که الان جاش دو تا برند جدید اومده که من هم مانند آقای اکبری pay.ir رو پیشنهاد می کنم. روز تعطیل ساعت 11 شب تو سایت شون عضو شدم مدارک رو ارسال کردم چند دقیقه بعد دیدم تایید شد و بعد درخواست درگاه هم زدم که اون هم خیلی سریع تایید شد که نشون میده یک تیم خوب همیشه روی سایت در حال کار هست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

من از زرین پال استفاده میکنم و در پشتیببانی پاسخگویی سریعی دارند..

گویا پی لاین هم برند جدیدی معرفی کرده به نام bitpay.ir 

حتما به تعرفه هاشون یه سر بزنید

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 12/29/2016 در 12:57، Alborz گفته است :

سلام به همه

میخوام برای راه اندازی فروشگاه و وبسایت اقدام کنم ، برای درگاه بانکی و پرداخت آنلاین بهترین انتخاب چی میتونه باشه ؟

یک مدت جستجو کردم سایتهای زیادی تو این زمینه بودند اما نمیدونم کدوم یکی رو انتخاب کنم که هم از هر نظر عالی باشه و هم اینکه قابل اعتماد باشه؟

نظرتون در مورد زرین پال چیه ؟

سلام

دوستان تقریبا راهنمایی های لازم رو انجام دادن ، اما از دو طریق میتونی درگاه پرداخت تهیه کنی :

1. مستقیم از بانک ها بگیری 

مزایا: عدم کسر به پرداخت درصد و معمولا مستقیما به حساب خودتون واریز میشه.

معایب : نیاز به ای نماد و مجوزهای مربوطه ، طولانی تر بودن زمان دریافت درگاه نسبت به درگاههای واسط ، معمولا پشتیبانی فنی ضعیف تر

2. استفاده از درگاههای واسط

مزایا : عدم نیاز به ای نماد ، ثبت و دریافت سریع درگاه پرداخت ، پشتیبانی نسبتا خوب مخصوصا در مسائل فنی که البته معمولا ماژولهای و پلاگین های زیادی رو آماده دارند و سرویس های جانبی ارزشمند

معایب : کسر درصدی از میزان تبادلات ( البته بسته به سرویس دهنده هست ) ، مبالغ ابتدا به حساب سرویس دهنده درگاه واریز میشه و بعد به حساب شما

با توجه به این توضیحات در مورد درگاههای مستقیم از بانک :

اگر تمایل دارید از درگاههای مستقیم بانکی اقدام کنید ، مستقیما با بانک یا شرکتهای طرف قرار داد باید صحبت و درخواست رو بهشون ارائه بدید.

به عنوان مثال شرکت کارت اعتباری ایران کیش که شرکت بسیار بزرگی در ایران هست و نمایندگی چند بانک بزرگ رو هم داره و میتونید با ارسال درخواست بهشون یک درگاه تهیه کنید.

همچنین نماینده محترم ایران کیش جناب آقای حیدرزاده هم خوشبختانه در وبمستران حضور دارند با شناسه @irankish  که میتونید بهشون پیام بدید و شرایط رو ازشون بپرسید.

در مورد درگاههای واسط :

تا قبل از سال پیش که موج مسدود سازی درگاهها آغاز شد ، تقریبا مشکل خاصی نبود و چهار سرویس دهنده واسط زرین پال ، پی لاین ، جهان پی و پارس پال تقریبا رقبای اصلی محسوب میشدند و خدمات خوبی همشون ارائه میدادند ( البته شاید موارد دیگه بوده که بنده حضور ذهن نداشتم یا در جریان نبودم اگر دوستان اطلاع داشتند بیان کنند )

بعد از اینکه مسدود سازی ها دقیقا قبل از سال نو 94 آغاز شد ، سه سرویس دهنده پی لاین ، جهان پی و پارس پال مسدود شدند و دیگه هم باز نشدند البته زرین پال هم مسدود شد ولی تونستند سریعا اقدام کنند و مجددا به فعالیتشون ادامه بدند.

از ابتدای سال 94 تا به امروز تعداد درگاههای زیادی آغاز به کار کردند و بعضا هم مسدود شدند موارد زیادی بوده که حالا به علت کثرت اسم نمیبرم.

از شرکتهای قبلی خوشبختانه زرین پال همچنان در حال فعالیت هست و اتفاقا ما شخصا باهاشون کار کردیم و هیچ مشکلی نبوده و خدماتشون قابل قبول و با کیفیت هست. (تجربه شخصی)

پی لاین طبق خبرهایی که منتشر کردند به دو برند جدید به نام pay.ir و بیت پی bitpay.ir تغییر نام دادند و هم اکنون فعالیتشون رو مجدد شروع کردند. که با توجه به خدمات خوب قبلیشون امید زیادی هست.

آرین پال برند جدید پارس پال هست. که این سرویس هم خدمات قبلیش با نام پارس پال خوب بوده

جهان پی هم به همین صورت و خدمات خوبی ارائه میدادند اما دقیقا مشخص نیست که برمیگرده یا خیر  البته برنامه نویس این مجموعه جناب آقای شیخله یک صحبتهایی کرده بودند!

ضمنا از درگاههای جدید که تو وبمستران صفحه رسمی داشته باشند @شهر پرداخت هم به نظر میاد تو این زمینه فعال هستند ، البته این سرویس جدید و نوپا هست و فعالیت خاصی هم نداشتند تو وبمستران که بدونیم دقیقا به چه صورت هست. این سرویس رو هم میتونید بررسی بفرمایید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Ali.Shareei گفته است :

سلام

دوستان تقریبا راهنمایی های لازم رو انجام دادن ، اما از دو طریق میتونی درگاه پرداخت تهیه کنی :

1. مستقیم از بانک ها بگیری 

مزایا: عدم کسر به پرداخت درصد و معمولا مستقیما به حساب خودتون واریز میشه.

معایب : نیاز به ای نماد و مجوزهای مربوطه ، طولانی تر بودن زمان دریافت درگاه نسبت به درگاههای واسط ، معمولا پشتیبانی فنی ضعیف تر

2. استفاده از درگاههای واسط

مزایا : عدم نیاز به ای نماد ، ثبت و دریافت سریع درگاه پرداخت ، پشتیبانی نسبتا خوب مخصوصا در مسائل فنی که البته معمولا ماژولهای و پلاگین های زیادی رو آماده دارند و سرویس های جانبی ارزشمند

معایب : کسر درصدی از میزان تبادلات ( البته بسته به سرویس دهنده هست ) ، مبالغ ابتدا به حساب سرویس دهنده درگاه واریز میشه و بعد به حساب شما

با توجه به این توضیحات در مورد درگاههای مستقیم از بانک :

اگر تمایل دارید از درگاههای مستقیم بانکی اقدام کنید ، مستقیما با بانک یا شرکتهای طرف قرار داد باید صحبت و درخواست رو بهشون ارائه بدید.

به عنوان مثال شرکت کارت اعتباری ایران کیش که شرکت بسیار بزرگی در ایران هست و نمایندگی چند بانک بزرگ رو هم داره و میتونید با ارسال درخواست بهشون یک درگاه تهیه کنید.

همچنین نماینده محترم ایران کیش جناب آقای حیدرزاده هم خوشبختانه در وبمستران حضور دارند با شناسه @irankish  که میتونید بهشون پیام بدید و شرایط رو ازشون بپرسید.

در مورد درگاههای واسط :

تا قبل از سال پیش که موج مسدود سازی درگاهها آغاز شد ، تقریبا مشکل خاصی نبود و چهار سرویس دهنده واسط زرین پال ، پی لاین ، جهان پی و پارس پال تقریبا رقبای اصلی محسوب میشدند و خدمات خوبی همشون ارائه میدادند ( البته شاید موارد دیگه بوده که بنده حضور ذهن نداشتم یا در جریان نبودم اگر دوستان اطلاع داشتند بیان کنند )

بعد از اینکه مسدود سازی ها دقیقا قبل از سال نو 94 آغاز شد ، سه سرویس دهنده پی لاین ، جهان پی و پارس پال مسدود شدند و دیگه هم باز نشدند البته زرین پال هم مسدود شد ولی تونستند سریعا اقدام کنند و مجددا به فعالیتشون ادامه بدند.

از ابتدای سال 94 تا به امروز تعداد درگاههای زیادی آغاز به کار کردند و بعضا هم مسدود شدند موارد زیادی بوده که حالا به علت کثرت اسم نمیبرم.

از شرکتهای قبلی خوشبختانه زرین پال همچنان در حال فعالیت هست و اتفاقا ما شخصا باهاشون کار کردیم و هیچ مشکلی نبوده و خدماتشون قابل قبول و با کیفیت هست. (تجربه شخصی)

پی لاین طبق خبرهایی که منتشر کردند به دو برند جدید به نام pay.ir و بیت پی bitpay.ir تغییر نام دادند و هم اکنون فعالیتشون رو مجدد شروع کردند. که با توجه به خدمات خوب قبلیشون امید زیادی هست.

آرین پال برند جدید پارس پال هست. که این سرویس هم خدمات قبلیش با نام پارس پال خوب بوده

جهان پی هم به همین صورت و خدمات خوبی ارائه میدادند اما دقیقا مشخص نیست که برمیگرده یا خیر  البته برنامه نویس این مجموعه جناب آقای شیخله یک صحبتهایی کرده بودند!

ضمنا از درگاههای جدید که تو وبمستران صفحه رسمی داشته باشند @شهر پرداخت هم به نظر میاد تو این زمینه فعال هستند ، البته این سرویس جدید و نوپا هست و فعالیت خاصی هم نداشتند تو وبمستران که بدونیم دقیقا به چه صورت هست. این سرویس رو هم میتونید بررسی بفرمایید.

منمون از آقای شارعی بابات معرفی شهرپرداخت

شهر پرداخت درگاه واسط بانکی که همون طور که فرمودین نوپا هستش 

با تراکنش های 2 درصد برای درگاه مستقیم و 1 درصد برای درگاه غیر مستقیم .

اسکریپت اختصاصی نشوشته شده 

فعلا از دو بانک ملت و ایران کیش برای انجام تراکنش ها استفاده میشه ماه های اینده بانک سامان هم اضافه میشه .

اگه کاربری هم نیاز به پلاگین پرداختی داشته باشه دراختیارش گذاشته میشه .

اگه سوالی بود در خدمتم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 12/31/2016 در 19:35، moochjoon گفته است :

منمون از آقای شارعی بابات معرفی شهرپرداخت

شهر پرداخت درگاه واسط بانکی که همون طور که فرمودین نوپا هستش 

با تراکنش های 2 درصد برای درگاه مستقیم و 1 درصد برای درگاه غیر مستقیم .

اسکریپت اختصاصی نشوشته شده 

فعلا از دو بانک ملت و ایران کیش برای انجام تراکنش ها استفاده میشه ماه های اینده بانک سامان هم اضافه میشه .

اگه کاربری هم نیاز به پلاگین پرداختی داشته باشه دراختیارش گذاشته میشه .

اگه سوالی بود در خدمتم

سلام و عرض ادب جناب حاتمی عزیز ؛

بهتون تبریک میگم بابت پروژتون. امیدوارم با پیگیری مجوزهای قانونی ، مشکلی که برای درگاههای پرداخت پیش اومد برای شما پیش نیاد و بتونید با قدرت هر روز بهتر از دیروز ادامه بدید.

پلاگین هاتون رو بررسی کردم انشالله این قسمت رو پربارتر کنید تا مدیران سایتها راحتتر بتونن از خدماتتون استفاده کنن.

ضمنا همونطور که میدونید تعداد درگاههای پرداخت خیلی زیاد شده و همچنین متاسفانه دیگه مشتریان حوصله بررسی امکانات رو ندارند.

به همین جهت توصیه میکنم در مورد خدماتتون اگر بتونید موضوع رسمی در بخش جامعه کاربری ( کامیونیتی ) ایجاد کنید تا علاقمندان رو با سرویس ها و خدمات و مزیتهای استفاده از سرویسهاتون آشنا کنید تا انشالله همکاران بتونند از سرویس ها و خدمات خوبتون در جهت رفع نیازهاشون استفاده کنند.

خوشبختانه وبمستران به عنوان محلی که برای اولین بار برای چنین نیازهایی طراحی و توسعه داده شده بهترین مکان برای معرفی ، تحلیل و بررسی سرویس ها و خدمات هست.

با احترام

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Ali.Shareei گفته است :

سلام و عرض ادب جناب حاتمی عزیز ؛

بهتون تبریک میگم بابت پروژتون. امیدوارم با پیگیری مجوزهای قانونی ، مشکلی که برای درگاههای پرداخت پیش اومد برای شما پیش نیاد و بتونید با قدرت هر روز بهتر از دیروز ادامه بدید.

پلاگین هاتون رو بررسی کردم انشالله این قسمت رو پربارتر کنید تا مدیران سایتها راحتتر بتونن از خدماتتون استفاده کنن.

ضمنا همونطور که میدونید تعداد درگاههای پرداخت خیلی زیاد شده و همچنین متاسفانه دیگه مشتریان حوصله بررسی امکانات رو ندارند.

به همین جهت توصیه میکنم در مورد خدماتتون اگر بتونید موضوع رسمی در بخش جامعه کاربری ( کامیونیتی ) ایجاد کنید تا علاقمندان رو با سرویس ها و خدمات و مزیتهای استفاده از سرویسهاتون آشنا کنید تا انشالله همکاران بتونند از سرویس ها و خدمات خوبتون در جهت رفع نیازهاشون استفاده کنند.

خوشبختانه وبمستران به عنوان محلی که برای اولین بار برای چنین نیازهایی طراحی و توسعه داده شده بهترین مکان برای معرفی ، تحلیل و بررسی سرویس ها و خدمات هست.

با احترام

ممنونم 

انشالله که برای هیچ کس مشکلی پیش نیاد .

تقریبا اکثر پلاگین هارو دارم و اگه نیاز ب پلاگین باشه طی یک الی دو روز طراحی میشه ولی به علت نبود وقت تو این مدت نتونستم تو سایت بذارم .

چشم حتما 

بعله تو این چند سالی که من خدمات انجام میدم تاحالا شبکه ای نبود که وب مسترا با هم صحبت کنن 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ اگر قبلا ثبت نام کرده اید ، از این قسمت وارد شوید!

ورود به حساب کاربری