Ali.Shareei

فعال شدن پروتکل امن SSL در وبمستران

آغاز شده توسط Ali.Shareei ,

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و عرض ادب

طبق پیگیری چند روز اخیر ، وبمستران هم اکنون از طریق پروتکل امن SSL در دسترس میباشد!
ممکن است طی دو روز گذشته اختلالاتی در اثر این تغییرات شاهده بوده باشید ، که به دلیل تغییر وبسایت از http به https بوده است!

به همین جهت و طبیعتا نباید از امروز شاهد هیچگونه اختلالی بوده باشید ، اما به هر دلیل اگر اختلالاتی وجود داشت یا دسترسی به وبسایت با مشکل مواجه بودید ، لطفا در همین موضوع یا از طریق سایر راههای ارتباطی موجود، موضوع را با ما در میان بگذارید.

ssl-webmasteran.PNG

دسترسی از طریق پروتکل امن SSL برای ما اهمیت داشت به این دلیل که بتوانیم بستر امنی را برای حضور و ارتباط بهتر کاربران محترم در وبمستران فراهم نماییم!

ضمنا این پروتکل امکان ایجاد و توسعه امکاناتی ویژه و جدید را برای ما فراهم خواهد ساخت که انشالله در آینده از آنها بهره خواهیم جست.

مجددا توصیه میکنم اگر مشکلی مشاهده میکنید در همین موضوع یا سایر راههای ارتباطی بیان بفرمایید تا سریعا پیگیری و رفع مشکل گردد.

با احترام

ویرایش شده در توسط Ali.Shareei
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حرکت خوبی بود. اتفاقا من چند روز پیش می خواستم این موضوع رو مطرح کنم ولی فراموش کردم اما شما خودتون اجرایی کردید :)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 12/20/2016 در 00:44، payam گفته است :

حرکت خوبی بود. اتفاقا من چند روز پیش می خواستم این موضوع رو مطرح کنم ولی فراموش کردم اما شما خودتون اجرایی کردید :)

ممنون از توجهت پیام جان ، اگر پیشنهاد دیگه ای هم مدنظرت بود حتما اعلام کن ، استقبال میکنیم و حتما اگر توان اجراییش رو داشته باشیم ، پیگیر خواهیم بود. :x

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ اگر قبلا ثبت نام کرده اید ، از این قسمت وارد شوید!

ورود به حساب کاربری