محمدعلی

مشورت برای راه اندازی کانال تلگرام

آغاز شده توسط محمدعلی ,

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

خب ما یک فروشگاه (که البته زیادهم بزرگ نیست)داریم ، می خوام یه کانال براش درست کنم ولی به علت بازارنابسامانم شاید تغییرشغل دادم .

علاوه براون یک کانال به نام............. دارم که مربوط به وبلاگ هست وعلمی.

حالا نمی دونم فروشگاه هم بیارم زیرمجموعه کانال........... یایکی جدید بسازم ، اگربیارم زیرمجموعه موضوعات ربطی به هم ندارد .

اگرکانالی جدیدبسازم خب شاید به همون دلیل که گفتم تغییر شغل دادم (ولی ازاونجا که 1 نفرهم برام ارزش منداست نمی خوام باتغییر یک موقع فکربدی بکنند) خب تغییر شغل تغییر کا نال هم داره .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

محمد علی جان توضیحاتت خیلی سربسته بود ، نمیدونم چطور نظرم رو بگم.

اما چیزی که مهمه اینکه تکلیف خودت رو روشن کنی و هر اقدامی میکنی دقیق و مشخص و برنامه ریزی شده انجام بدی. نمیشه بلاتکلیف بود و بعد هم انتظار داشت کار درست انجام بشه.

مورد دیگه اینکه نمیدونم چقدر با سئو و جستجوی گوگل و غیره آشنا هستی ولی هر برنامه ای داری باید اصل برنامه ات به نظر من باید این باشه که تولید محتوا کنی و فرصت بدی تا به مرور در گوگل بیای رتبه های اول. تلگرام ابزار خیلی خوبی هست اما نباید هدف اصلی بشه بلکه ابزاری باید بشه برای پیشبرد برنامه های اصلی.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 12/16/2016 در 03:33، Ali.Shareei گفته است :

محمد علی جان توضیحاتت خیلی سربسته بود ، نمیدونم چطور نظرم رو بگم.

اما چیزی که مهمه اینکه تکلیف خودت رو روشن کنی و هر اقدامی میکنی دقیق و مشخص و برنامه ریزی شده انجام بدی. نمیشه بلاتکلیف بود و بعد هم انتظار داشت کار درست انجام بشه.

مورد دیگه اینکه نمیدونم چقدر با سئو و جستجوی گوگل و غیره آشنا هستی ولی هر برنامه ای داری باید اصل برنامه ات به نظر من باید این باشه که تولید محتوا کنی و فرصت بدی تا به مرور در گوگل بیای رتبه های اول. تلگرام ابزار خیلی خوبی هست اما نباید هدف اصلی بشه بلکه ابزاری باید بشه برای پیشبرد برنامه های اصلی.

سلام

بزاریداینجوری بگم یک فروشگاه (حقیقی) داریم .

یک وبلاگ علمی هم هست که دارای کاناله.

حالا 2سوال پیش میاد.

1-می تونم محصولات را درکانال وبلاگ معرفی کنم.

2- می توانم یک کانال مختص فرشگاه (مغازه) درست کنم.(این کارهم مشکلی داره مثل اینکه چون الان بازارم خوب نیست ممکنه تغییرشغل بدم وازاون طرف هم نمی خوام افرادی که عضوند رااز دست بدم و..)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

درود

عرض به حضور آقا در خصوص پیوست پست قبلی:

به نظر من اگر میخوایین توی سایت سازی و غیره پیشرفت کنید سعی کنید روی یک دامنه کار کنید! به طور مثال دامنه اصلی بر پای فعالیت انتخابی (شبکه اجتماعی ، پورتال خبری و تفریحی و ..)  انتخاب کنید و شما زیر شاخه مجموعه اصلی برای سایتتون در نظر بگیرید !  مثال فروشگاه ، تالار گفتمان ، آپلود سنتر و ... بسازید به صورت زیر مجموعه و از نظر من تلگرام نسازید بهتره بهترین معرفی وب سایت ایجاد صحفه در فیسبوک یا گوگل پلاس و غیره میباشد  و یا شبکه اجتماعی های دیگر ایرانی یا غیر ایرانی.... و حال طبق فرمایش دوست عزیز شما باید تکلیف خودتون رو معلوم کنید یعنی علاقه به چه نوع خدمات و فعالیتی دارید ....

متاسفانه این روز ها هر کسی یک وبلاگی میزنه و یک دامین وصل به وبلاگ میکنه که با این کار کلا اعتبار سایت های اصلی هم میاد پایین ( کپی برداری محتوای سایت و بسته شدن در حدود چند ما)....

و اگر میخوایین فروشگاهتون رو معرفی کنید بهترین روش همان شبکه های اجتماعی میباشد تلگرام اصلا تاثیر نداره

البته این نظر من بود نظر دوست عزیزمون هم  محترمه

موفق باشید

ویرایش شده در توسط Developer
راست چین کردن متن
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 12/20/2016 در 21:27، محمدعلی گفته است :

سلام

بزاریداینجوری بگم یک فروشگاه (حقیقی) داریم .

یک وبلاگ علمی هم هست که دارای کاناله.

حالا 2سوال پیش میاد.

1-می تونم محصولات را درکانال وبلاگ معرفی کنم.

2- می توانم یک کانال مختص فرشگاه (مغازه) درست کنم.(این کارهم مشکلی داره مثل اینکه چون الان بازارم خوب نیست ممکنه تغییرشغل بدم وازاون طرف هم نمی خوام افرادی که عضوند رااز دست بدم و..)

شما خودت محمد علی جان استاد هستی و بهتر از بنده میدونی ، اما نظرم رو در این باره میگم.

به نظر من یک کانال ویژه فروشگاه به تنهایی شاید نتونه کاربر رو نگه داره ! مگر اینکه واقعا فروشگاه خاصی باشه.

به نظر من یک کانال پیرامون همون جامعه کاربری اگر داشته باشید و لابه لای پستها و مطالب مرتبط با اون جامعه کاربری ، پستهای تجاری هم داشته باشید ، بازخورد خیلی خوبی میتونه داشته باشه.

به نظر من اگر بتونی این تعادل رو ایجاد کنی ، در روش اول بازخورد بهتری خواهی داشت ، طوری که پستهای تبلیغاتی و تجاری خیلی اعضا رو آزار نده.

اما استفاده از روش دوم ( در کنار روش اول ) هیچ ضرری هم نداره ، شاید بعضی از مشتریان خیلی دوست داشته باشن فروشگاه رو دنبال کنن!

ضمنا Developer عزیز نظر خوبی دادن و وبسایت نباید فدای کانال تلگرام و شبکه های اجتماعی بشه که البته خودت متخصصی اما برای دوستانی که تازه کار هستند نکته مفیدی میتونه باشه ^_^

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

کانال تلگرام هم مثل خیلی از ابزارها و امکانات ، در ایران استفاده عکس داشته و از تب و تاب افتاده .

این مطلب شاید براتون مفید باشه

چرا کانال های تلگرام از رونق افتاده اند ؟!

ویرایش شده در توسط imaco
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ اگر قبلا ثبت نام کرده اید ، از این قسمت وارد شوید!

ورود به حساب کاربری