Ali.Shareei

معرفی پرستاپال ؛ ماژول همکاری در فروش پرستاشاپ (پیشنهادات شما)

آغاز شده توسط Ali.Shareei ,

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و  همکاران عزیز

همونطور که احتمالا مطلع هستید ما در گروه پرستافا ( دی بی اس تم ) سالها در زمینه توسعه سیستم های مدیریت محتوا به خصوص وردپرس و پرستاشاپ فعال بوده و به خصوص در زمینه راه اندازی پرستاشاپ تا به امروز  ( طبق بازخورد مشتریانمون ) تونستیم قدمهای بسیار مثبت و مفیدی رو در زمینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی بر پایه پرستاشاپ برداریم!

از این بابت خوشحالیم و مفتخریم که اعلام کنیم که باز هم با یک گام دیگر ، یعنی ماژول همکاری در فروش بر پایه پرستاشاپ یکی از نواقص دیگر در حوزه فروشگاه سازهای آنلاین و مخصوصا پرستاشاپ را برطرف خواهیم نمود!

PrestaPal-#3-mini.png

در واقع این ماژول رو میشه بزرگترین ماژول پرستاشاپ فارسی تا به امروز دونست که بر پایه پرستاشاپ 1.6 و با این هدف که انشالله بتونه رشد و گسترش کسب و کارهای فروشگاهی رو ایجاد کنه ، نوشته شده است!

اگر چه ما مدت نسبتا زیادی هست که برروی هسته این سیستم کار میکنیم و به امید خداوند طی هفته های آینده نسخه ابتدایی این ماژول منتشر خواهد شد ، با این حال بسیار خوشحال میشیم که نظرات و پیشنهادات شما عزیزان رو هم بشنویم تا انشالله بتونیم با این فیدبک ها سیستم بهتری رو ارائه کنیم ، طبیعتا نسخه های اولیه رو خیلی نمیشه پر امکانات در نظر گرفت اما بیان پیشنهادات و ایده ها میتونند موجب بشند تا ما ساختار کلی بهتری رو ایجاد کنیم تا در آینده توسعه بهتر و البته کارآمدتری رو داشته باشیم!

بااین توضیح ، نظر شما پیرامون این سیستم همکاری در فروش بر پایه پرستاشاپ چیست ؟ چه ایده و امکاناتی رو مناسب میدونید؟

هر پیشنهادی  که دارید ما خوشحال میشیم که بشنویم!

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، تا به الان پیشنهادات زیادی در انجمن های دیگه و گروه و همچنین پیغام خصوصی داشتیم و ایده های جالبی مطرح شده که انشالله همه رو جمع بندی میکنم و داخل یک پست درج میکنم تا در موردش بحث و گفتکو کنیم!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

درود

یه اشکال هست که شاید الان مهم نباشه ولی لازمه برطرف بشه .

جدیدا برای سرعت و سادگی بیشتر ، بخش عضویت در سایتها به جای ایمیل اس ام اسی شده با ارسال کد مربطه

سایتهایی مثل دیوار ، شیپور و... به راحتی بدون دردسر ساخت و چک کردن ایمیل که ایا لینک به spam  ها نرفته یا رفته و کلیک بشه و دوباره برگرده به سایت .... شیپور را حتما امتحان کردید فقط با یه اس ام اس عضویت درخواست کننده تایید میشه .

به نظرم به زودی همه سایتها عضویتشون اس ام اسی میشه و خودمم برای بخش عضویت در نظر دارم ایمیل را حذف کنم فقط هنوز افزونه نویس پیدا نکردم وگرنه خیلی وقت پیش اقدام کرده بودم و برای سایت جدیدا قطعا ایمیل را حذف میکنم.

فراگیر شدن تلگرام و اپ های موبایلی باعث شده کارکردها ایمیل به این اپ ها منتقل بشه . خودشما هم اکثر تبادلات عادی را که قبلا ایمیل بود الان با تلگرام انجام میدید .

این مورد را شدیدا توصیه میکنم که حتما بکار ببرید . ایمیل جیزی جز زحمت نیست حتی شناسایی متخلفان از روی شماره مویایل راحت تر از ایمیله .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، imaco گفته است :

درود

یه اشکال هست که شاید الان مهم نباشه ولی لازمه برطرف بشه .

جدیدا برای سرعت و سادگی بیشتر ، بخش عضویت در سایتها به جای ایمیل اس ام اسی شده با ارسال کد مربطه

سایتهایی مثل دیوار ، شیپور و... به راحتی بدون دردسر ساخت و چک کردن ایمیل که ایا لینک به spam  ها نرفته یا رفته و کلیک بشه و دوباره برگرده به سایت .... شیپور را حتما امتحان کردید فقط با یه اس ام اس عضویت درخواست کننده تایید میشه .

به نظرم به زودی همه سایتها عضویتشون اس ام اسی میشه و خودمم برای بخش عضویت در نظر دارم ایمیل را حذف کنم فقط هنوز افزونه نویس پیدا نکردم وگرنه خیلی وقت پیش اقدام کرده بودم و برای سایت جدیدا قطعا ایمیل را حذف میکنم.

فراگیر شدن تلگرام و اپ های موبایلی باعث شده کارکردها ایمیل به این اپ ها منتقل بشه . خودشما هم اکثر تبادلات عادی را که قبلا ایمیل بود الان با تلگرام انجام میدید .

این مورد را شدیدا توصیه میکنم که حتما بکار ببرید . ایمیل جیزی جز زحمت نیست حتی شناسایی متخلفان از روی شماره مویایل راحت تر از ایمیله .

سلام و عرض ادب

من هم با شما موافق هستم و عضویت از طریق موبایل و اس ام اس باید در دستور کار انشالله قرار بگیره و این یکی از مسائل مهم امروز هست که بیشتر کاربران با موبایل هستند.

خوشبختانه ما سیستم عضویت فروشگاه رو هماهنگ با هسته اصلی طراحی کردیم تا انشالله با تغییرات اصلی هماهنگ باشه.

برای همین در آینده شاید هم برای پرستاشاپ و هم برای این سیستم پرستاپال به قول شما شاید یک چنین کاری انجام بدیم.

البته چون بازاریابها معمولا فقط با سیستم آنلاین میشند شاید اولویت نداشته باشه اما خود وبسایت اولویت بالایی داره که عضویت سریع و راحت بشه.

ما در حوزه پرستاشاپ در خدمتتون هستیم تا بتونیم هر کمکی از دستمون ساخته باشه برای این حوزه انجام بدیم. این پیشنهادتون رو من یادداشت میکنم تا بعدا روش همفکری کنیم.

این هم یک تصویر دیگر از ماژول پرستاپال که انشالله به زودی منتشر میشه و تحولی توی فروشگاههای مبتنی بر پرستاشاپ خواهد بود.

PrestaPal-Auth.jpg

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

وبمستران هم راحتی کارشون با عضویت اس ام اسیه . شما به دور و بر خودتون نگاه نکنید همه تحصیلکرده و چند سال سابقه کار دارن اکثر وبمستران یا رشته تحصیلی غیر مرتبط دارند یا اطلاعات اولیه بسیار کم . این غیر از وبمستران تابستانی است .همه دنبال راحتی بیشتر هستند . طی چند ماه بررسی در فروشگاه ها حتی به این نتیجه رسیدم با قالبهای ساده و سبک درصد فروش بیشتره و سادگی را باید در همه بخش ها فروشگاهی پیاده کرد.

قطعا به زودی همه سیستم ها خودشونو با موبایل تطبیق میدن . ایمیل دورانی داشت که تموم شده . اتفاقا موبایلی شدن به جای ایمیل میتونه یکی از مهمترین نقاط قوت و جذابیتها برای خریداران افزونه باشه چون نهایت سادگی را در کار با افزونه را به خودشون و مشتریانشون میده .

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

روی طرحی دارم کار میکنم که میتونه یه تحول در فروش اینترنتی باشه ( از نظر وسعت ، کیفیت و قدرت اجرا ) این مورد را میشه با تیم شما پیاده کرد و منافع خوبی برای همه خواهد داشت خصوصا فروشندگان نوپا. ( در حال تست و پیدا کردن ایرادات هستیم)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، imaco گفته است :

وبمستران هم راحتی کارشون با عضویت اس ام اسیه . شما به دور و بر خودتون نگاه نکنید همه تحصیلکرده و چند سال سابقه کار دارن اکثر وبمستران یا رشته تحصیلی غیر مرتبط دارند یا اطلاعات اولیه بسیار کم . این غیر از وبمستران تابستانی است .همه دنبال راحتی بیشتر هستند . طی چند ماه بررسی در فروشگاه ها حتی به این نتیجه رسیدم با قالبهای ساده و سبک درصد فروش بیشتره و سادگی را باید در همه بخش ها فروشگاهی پیاده کرد.

قطعا به زودی همه سیستم ها خودشونو با موبایل تطبیق میدن . ایمیل دورانی داشت که تموم شده . اتفاقا موبایلی شدن به جای ایمیل میتونه یکی از مهمترین نقاط قوت و جذابیتها برای خریداران افزونه باشه چون نهایت سادگی را در کار با افزونه را به خودشون و مشتریانشون میده .

در 5 دقیقه قبل، imaco گفته است :

روی طرحی دارم کار میکنم که میتونه یه تحول در فروش اینترنتی باشه ( از نظر وسعت ، کیفیت و قدرت اجرا ) این مورد را میشه با تیم شما پیاده کرد و منافع خوبی برای همه خواهد داشت خصوصا فروشندگان نوپا. ( در حال تست و پیدا کردن ایرادات هستیم)

دقیقا مثلا همین ورود از طریق شبکه های اجتماعی که تو وبمستران اضافه کردیم نکته مهمی بود و مفید بود نه فقط برای موبایل بلکه برای دسکتاپ هم چون دیگه کاربران مثل سابق وقت و حوصله ندارن.

همین موضوع رو ما توی ماژول پرستاکارت پرستاشاپ هدف قرار دادیم در نهایت یک ماژولی شد که خوشبختانه خیلی از فروشگاههای پرستاشاپ استفاده کردن و براشون مفید بوده چرا که مراحل خرید رو با توجه به کاربران امروز بهینه کردیم. انشالله این مواردی هم که پیشنهاد دادیم بتونیم پیاده سازی کنیم تا انشالله بتونه منافع چند چند جانبه ، از جمله برای ما به عنوان توسعه دهنده ، برای مدیر فروشگاه و فروشگاه به عنوان کسب و کار و برای مشتری و خریدار فروشگاه برای راحتیش بتونه ایجاد کنه.

قطعا میتونیم روی ما حساب کنید و ما خیلی برنامه های بزرگی داریم ، همین اول تابستون انشالله اولین نشانه هاش رو خواهید دید ( غیر از ماژول همکاری در فروش )

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام، همانطور که در خصوصی با جناب شارعی مطرح کردم برای گسترش پرستا پال پیشنهاد میدم که امکاناتی نظیر ماژول های مارکت پلیس مثل امکانات ماژول زیر را مد نظر قرار دهند   https://addons.prestashop.com/en/marketplace-creation/21722-simple-marketplace.html  چون بین   11 ماژول مرتبط با این موضوع در سایت پرستاشاپ،امکانات مختصر و مفیدی داشت که فکر می کنم جای خالی آنها در پرستا پال کاملا حس میشه ضمنا ویژگی هاش را به همراه اسکرین شات های متعدد تو صفحه توضیحاتش کامل نوشته فکر کنم سر نخ های خوبی براتون باشه ضمنا توسعه دهندش هم رنک سوپر هیرو داره که بالاترین رنک پرستاشاپ هست شاید بتونید با آنها هم ارتباط بگیرید چون به چند زبان هم ترجمه شده است.  از مهمترین فوایدش :1- خیلی از تولید کنندگان کوچک مثل هنرمندان تولید کننده صنایع دستی یا حتی مادران تو خونه ها یک سری محصول تولید می کنند ولی توان علمی راه اندازی فروشگاه را ندارن اینطوری یک فرصت مناسب برای فروش کالا هاشون پیدا میشه ضمن اینکه فروشنده هم پورسانت میگیره و یک همکاری در فروش واقعیه 2- یک عده از واسطه ها مثل مغازه دارای سنتی کالاهاي انباشته شده ای در انبار یا مغازه خودشون دارن که رسوب کرده و میشه از این طريق براشون فروخت و برای همکاری در فروش از آن ها پورسانت گرفت. 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ اگر قبلا ثبت نام کرده اید ، از این قسمت وارد شوید!

ورود به حساب کاربری